Mi smo greenbox!

Uslužna udruga za tehničke fakultete i studente – SFS je neprofitna udruga studentskih domova i sa studentskim domovima greenbox West, greenbox Mitte, greenbox Zentrum, greenbox Uni, greenbox Coolcity i greenbox Leoben, osigurava pristupačno stanovanje za studente. SFS je 2003. godine osnovao Kurt Hohensinner s ciljem da studentima ponudi mlado, moderno, urbano stanovanje na vrhunskim lokacijama uz odgovarajuće obrazovne institucije. SFS ne samo da želi promovirati društvenu opredijeljenost među studentima, već i nastoji aktivno oblikovati javni i kulturni život.

Uprava

DI (FH) Robert Hagenhofer
Predsjednik

Stefan Hausberger
Izvršni direktor

U pojedinačnim domovima

Mag. Stefan Röck
Leitung greenbox WEST

Eggenberger Allee 31
8020 Graz

Tel.: +43 316 / 54 38 24
Fax: +43 316 / 54 38 24 9
stefan.roeck@greenbox.co.at

DI (FH) Simon Aldrian
Leitung greenbox COOLCITY

Waagner-Biro-Straße 109
8020 Graz

Mobil: +43 660 60 66 216

simon.aldrian@greenbox.co.at

Udo Eiselt-Schien
Leitung greenbox UNI & LEOBEN

Martin-Luther-Kai 8
8700 Leoben

Mobil: +43 660 / 60 66 212

udo.eiselt@greenbox.co.at

Mag. Martin Berger
Leitung greenbox ZENTRUM

Grenadiergasse 14
8020 Graz

Mobil: +43 660 / 60 66 213

martin.berger@greenbox.co.at

Naomi Kienreich
Office greenbox ZENTRUM

Grenadiergasse 14
8020 Graz

Susanne Rheinfrank
Office greenbox WEST

Eckertstraße 30a und 30b
8020 Graz

west@greenbox.co.at

Christopher Tafeit, BSc
Leitung greenbox NORD & Leitung IT

Lindweg 31
8010 Graz

Tel: +43 660 / 60 66 214
christopher.tafeit@greenbox.co.at

Armin Geher & Michael Eibl
Leitung greenbox MITTE

Bahnhofgürtel 63
8020 Graz

Mobil: +43 660 / 67 03 350
Mobil: +43 660 /360 6231

mitte@greenbox.co.at